Fotbalisté TJ Tatranu Bohunice přezimují na třetí příčce!

Publikováno: 09. 11. 2017 | Autor: JaKr

Patnáct odehraných zápasů podzimní půle splnilo předsevzetí vedení i týmu a přineslo pozitivní ohlasy. Hráči si udržovali poměrně stabilní formu a vítězné zápasy střídala i sem tam nějaká ta prohra. Nicméně Tatran přezimuje na třetím místě tabulky JM krajského přeboru s dvou bodovou ztrátou na Dostu Bystrc a devíti bodovou ztrátou na vedoucí Lanžhot, který okusil pouze jedinou porážku. Tatran nasbíral za devět výher a dvě remízy 29 bodů, nejlepším střelcem je Ondřej Ulmann s 10-ti brankami, David Jukl mířil do sítě 8x a Nikolas Burčík 4x. Celkem Tatran nastřílel soupeřům 38 branek, na druhou stranu jich obdržel 22.

Po vánoční přestávce se mužstvo Tatranu opět sejde k zimní přípravě, ve které odehraje několik přátelských zápasů na umělém povrchu na stadionu Neužilova i na hřištích soupeřů.

Jarní část JMKP započne koncem března 2018 a hráčům i trenérovi budeme držet palce, ať se zimní příprava vydaří a hoši vyrazí do druhé poloviny přeboru v herní pohodě, která jim dopomůže k udržení se mezi nejlepšími třemi týmy JMKP.